Založ si blog

Náboženské trhy – Religio.

A už je to tu , milí spotrebitelia. Dosť bolo uniformity, dosť sektárskych prejavov a fantazmagórií. My ideme s dobou a vieme svoj tovar prispôsobiť dušiam a  ušiam našich zákazníkov. Vieme im vyjsť v ústrety, a dať im to, čo lahodí ich oku a osobnosti.

Foto:https://pixabay.com/

 

 

Sme flexibilní , a vieme pohotovo zareagovať na dopyt a garantujeme rýchlu dodávku, nízku cenu a čerstvosť tovaru. Naše regály náboženských predstáv praskajú pod váhou a tak je načase uspokojiť svoje prirodzené túžby po duchovnosti. Náš repertoár je pestrý a široký. Máme všetko počnúc kresťanstvom,  cez rôzne koncepcie budhizmu až po animistické náboženstvá.

 

Ak chce niekto veriť v jediného Boha, vieme to zariadiť. Ak v trojjediného Boha,aj tu vieme uspokojiť túžbu všetkých, a nielen tú. Na objednávku vieme v skrátenom čase dodať aj viac-jediných Bohov, /viac od troch/. Disponujeme triádami , a i celým panteónom bohov, i filozofickými koncepciami božstiev.

Ak chcete trestajúceho Boha, máte ho mať, ak láskavého a takého,kto chápe  ľudskú slabosť a sklon k zlému , vieme opäť sa tomu prispôsobiť. Ak Boha ktorý všetko prehliada, a nevyžaduje platenie účtov, tak aj tu dokážeme uspokojiť dopyt.

A ak sa vám páči predstava žiť v nebi, tak to už je pre nás samozrejmosť. Ale vieme ponúknuť aj milénium a večný život v pozemskom raji. Pre náruživých tu máme novinku, moslimské nebo a 72 panien, čo pre mnohých pánov je zaiste lákavá predstava. Ale pre tých,ktorý sa chcú zbaviť natrvalo svojich túžob tu máme budhistické prvky a nirvánu. A to,že máme aj inovovaný koncept budhizmu /západný, konzumný/, tak aj to je u nás opäť už samozrejmosťou. Dokonca vieme na jednotlivé náboženstvá našiť rôzne prvky, cez vieru v reinkarnáciu až po rôzne ezoterické doplnky,prívesky. Určite sa u nás nájdu aj modlitebné mlynčeky,  plátené voodoo-bábiky a farebné a borovicové  špendlíky sú k tomu zadarmo. Tu, želania našich zákazníkov sú smerodajné. Fantázií sa tu medze nekladú.  A pre ženské osadenstvo bude zrejme príťažlivá ponuka širokého okruhu bohýň-matiek. S dieťaťom v náručí a aj bez.

Foto:https://pixabay.com/sk/

To je len malá,  prezentačná ukážka všetkého ,čím náš zásielkový obchod Religio disponuje. Naša ponuka je neobmedzená a tovar posielame obvykle do troch pracovných dní. Veríme ,že splníme všetky vaše očakávania.

Foto:https://pixabay.com/sk/

 

 

 

 

 

 

PS: Duchovný zážitok, osvietenie, zábavu a  to z úvodu garantujeme. /ale záchranu nie!/

 

 

 

Hlásaj slovo, naliehaj vhod i nevhod, usvedčuj, karhaj a povzbudzuj so všetkou trpezlivosťou a múdrosťou. Lebo príde čas, keď neznesú zdravé učenie, ale nazháňajú si učiteľov podľa svojich chúťok, aby im šteklili uši. Odvrátia sluch od pravdy a obrátia sa k bájkam.“ 2 Tim.4,2-4.

——————————————————————————————–

Foto:https://pixabay.com/sk

„Ja Som“ = „Ja som, ktorý som“ ? !

06.02.2021

Ako to vlastne je? A tak skúsme opäť uvažovať pomocou Božieho slova a zdravého úsudku, a možno pochopíme, /ak tak bude chcieť Boh, ktorý pokorným dáva porozumenie/, že nie všetko čo nám niekto tvrdí musí byť pravda. Aj keď to tvrdí väčšina. Z biblickej opakovanej histórie by sme to mali aspoň vedieť, ak ju dobre poznáme?! A verme, že skúmanie, kladenie otázok, [...]

„A pekelné brány ju nepremôžu“. – (ale niekde sa stala chyba, niekoho predsa premohli)

18.12.2020

Citujem, ……. „Akokoľvek zázračne to znie, Cirkev sa naozaj za celých dve tisíc rokov ani raz nepomýlila v otázkach viery alebo mravov. Je to vlastne skutočný zázrak, ktorý by mohol komukoľvek poslúžiť na dôkaz božskosti katolíckej Cirkvi. Mnohí by radi dokázali aspoň jeden jediný omyl katolíckej Cirkvi v jej dvetisíc-ročnej histórii. Nikomu sa to [...]

Založme oheň, budeme páliť vojenskú výzbroj celého sveta!

25.07.2020

Námet daného blogu platí do slova a do písmena. Blíži sa čas, keď naozaj sa budú „páliť“ sedem rokov všetky zbrane sveta. Aj keď to slovo – „páliť“ môžme chápať či už ako – likvidovať, ničiť, alebo aj doslovne. Nakoľko oheň zohráva primárnu úlohu v taviacich peciach. A väčšina zbraní je zo železa. Dané proroctvo môžme [...]

Cetinje

Strieľal hlava-nehlava. Muž v čiernohorskej Cetinji zabil 10 ľudí vrátane detí

12.08.2022 20:26, aktualizované: 21:23

Útočník začal svoje besnenie po rodinnej hádke.

detská obrna

Detská obrna sa šíri New Yorkom, nakazených môžu byť stovky

12.08.2022 19:17

Prvý prípad v Spojených štátoch za posledné desaťročie potvrdili 21. júla.

Vladimír Lengvarský

Lekári sa v pondelok rokovania o zvyšovaní platov nedočkajú

12.08.2022 18:45

Lekárski odborári od vlády nedostali dva sľúbené varianty návrhov.

Salman Rushdie

Spisovateľa Rushdieho pobodali v New Yorku, útočníka zadržali

12.08.2022 17:51, aktualizované: 21:38

Nad Rushdiom vyniesol vo svojej fatve rozsudok smrti niekdajší iránsky duchovný vodca Chomejní.

milano

"Každý, kto zachádza ďalej a neostáva v Kristovom učení, nemá Boha; kto zostáva v tom učení, má aj Otca, aj Syna." 2 Jánov 9

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 143989x
Priemerná čítanosť článkov: 4000x

Autor blogu

Kategórie